Láskavosť, emócie, smiech a neopakovateľné momenty. Spomienky, ktoré zotrvajú navždy.

Petra Magačová
Vaša svadobná fotografka

My belief is that every person should be framed in the moments they’ve felt the most loved and cared for.

This is a paragraph. Click edit and enter your own text. You can make changes like making the text bold, underline or italic. This is a great place for you to tell your clients more about your story and to describe the type of photographer you are. You can come back at any time to make more changes.

VÁŠ SVADOBNÝ DEŇ

Všetko začína skorými rannými prípravami v kruhu najbližších. Starí rodičia, rodičia, súrodenci, priatelia... No, obzvlášť významné postavenie má práve fotograf. Ten je po boku mladomanželov celý deň, trávi s nimi každú chvíľu, každú emóciu, jednoducho všetko prežíva spolu s nimi. Preto úlohou fotografa nie je iba zdokumentovať priebeh svadby, ale častokrát sa stáva oporou, pomocou, radcom, či kritikom.


Chvíle keď si mladí konečne povedia svoje "ÁNO"... Fotograf sa vtedy stáva najväčším svedkom, no nie?


SVADOBNÉ PORTRÉTY

Jedna z mojich najobľúbenejších častí svadby, kedy trávim čas s mladomanželmi vymýšľaním póz a vychutnávaním si tej skvelej atmosféry. Nevesta a ženích si častokrát vyberajú na fotenie miesta, ktoré sú im srdcu blízke. O to viac je nálada uvoľnenejšia a fotky sú pre nich viac významné.TOKAJ - OSTROŽOVIČ

Nikoleta a Michal svoju lásku spečatili pod holým nebom v malebnej dedinke Veľká Trňa. Nový začiatok oslávili v Tokajskom dome, ktorý sa nachádza práve v tejto nádhernej vinárskej oblasti plnej vínnych sadov.

Rozprávka v Péchy Castle Hermanovce

Natálka a Jozef. Táto mladá a nádherná dvojica začala písať novú kapitolu ich ľúbezného príbehu v nádhernom kaštieli v Hermanovciach. Celý čas strávený pri fotení na tomto kúzelnom mieste sa niesol v tak nádhernom duchu. Od prvej chvíle sme si toto rozprávkové miesto veľmi obľúbili.


SVADOBNÁ HOSTINA

Najdôležitejšiu časť svadobného programu máme za sebou. Je čas sa ísť zabááávať a vychutnávať si skvelé jedlo! Samozrejme nezabúdame na spoločné fotky, gratulácie, krájanie svadobnej torty, hádzanie kytice, svadobný program a ani na tradičný redový. Ako fotografka som vždy v strehu a poruke aby mi neušlo nič dôležité a mladomanželia tak mohli prostredníctvom fotiek s úsmevom spomínať na tento večer.


"Eej redovy še začina..."

A NAKONIEC...


Ďakujem mladomanželom za dôveru. Bolo mi potešením byť súčasťou tohto Vášho nového začiatku.

Plánujete svadbu a páči sa Vám moja tvorba? Napíšte mi. Rada pomôžem, poradím zodpoviem vaše otázky.

Teším sa na čas strávený s Vami!